WhatsApp
Bizi Arayın

Dr. Nermin Varılsüha

Magellan Vampir Facelift

İzmir’de Magellan Vampir Face Lift’in tek adresi Dr. Nermin Filizci Varılsüha Kliniği

İzmir magellan vampire facelift, dünyada son zamanların en etkili anti aging yöntemi olarak anılan bir uygulama. Farklı özellikleriyle öne çıkan bu işlem Nermin Filizci Varılsüha Kliniği’nde uygulanmaya başladı…

İzmir’de Magellan Vampir Face Lift son yıllarda popülerleşen ve Hollywood ünlülerinin güzellik sırrı olarak öne çıkan ve cerrahi olmayan bir uygulamadır. Uygulama sırasında kişinin kendi kanı kullanıldığı için Magellan Vampire Facelift olarak adlandırılır.

Magellan Vampire Facelift, son derece çağdaş, yenilikçi, doğal, en az müdahale içeren ve kişinin kendi kanı kullanılarak uygulanan bir yöntem olduğu için de alerji riski taşımayan yaşlanma karşıtı bir tedavidir. Uygulamada kök hücre yönteminden yararlanılır.

Magellan Vampir Facelift Nasıl Yapılır? 

İzmir Magellan Vampir Face Lift, ciltte mikro iğnelerle açılan kanallarla kollajen üretimini artırmayı amaç edinen uygulama yaşlanma belirtilerini en aza indirmeyi hedefler. Bu yüzden yöntem, mikro iğneleme ya da  kolajen indüksiyon tedavisi olarak da bilinir.

İzmir Magellan Vampir Face Lift’i üstün kılan birçok özelliğin temelinde kullanılan cihazla, trombositler ve büyüme faktörlerinin kapalı sistem sensörlü özel bir santrifüj ile ayrılmasında yatıyor. İçerdiği büyüme faktörleri ve sitokinler hesaplandığında tedavi edici ve yenileyici etkisi güçlüdür.

Çünkü diğer sistemlerle yaklaşık x2kadar trombosit elde edilirken, Magellan Vampir Face Lift ile yaklaşık x14 kata kadar yoğunlukta trombosit elde etmek mümkündür.

Uygulamada kişinin kendi kanından elde edilen trombositler cildin derin tabakalarına verilir. Hedef sadece cilt yenileme değildir. Bu işlemde kemik, kas ve deri gibi tüm katmanlar hedef alınır.

İzmir Magellan Vampir Face Lift, kişinin kendi kanının kullanıldığı bir işlemdir. İşlem mutlaka uzman bir doktor tarafından yapılmalıdır. İlk olarak kişinin kendisinden kan alınır. Alınan bu kanın içerisinde yer alan hücre yenileyici faktörler işlemle ayrılır.

İzmir Magellan Vampir Face Lift işleminde ayrıştırılan hücreler büyüme faktörleri içerir ve cilde küçük enjektör yardımıyla bu kan enjekte edilir. Enjekte edilen bu kanın içinde sadece yaralanma esnasında devreye giren hücre yenileyici faktörler bulunur. Cilde enjekte edildiği anda ise onarmaya yönelik çalışmaya başlarlar, yeni hücre oluşumu için kök hücreleri uyarır. Böylelikle yeni kolajen, yeni yağ hücreleri ve yeni kan hücrelerinin salınımı sağlanır, cildin kolajen üretimi artar, canlılık ve yenilik kazanır.

İzmir Magellan Vampir Face Lift’in Etkileri Nelerdir?  

  • Yüz şeklini restore etmeye, sarkmış yüz hattını onarılmasına yardımcı olur.
  • Cilt tonu ve yapısını iyileştirir.
  • Cilt dokusunu onarır ve gençleştirir.
  • Kırışıklıkların ve lekelerin giderilmesinde rol oynar.

İzmir Magellan Vampir Face Lift Uygulaması Sonrasında Nelere Dikkat Edilmelir?

Doğrudan güneşe çıkmaktan kaçının, mutlaka güneş koruyucu kullanın. Ayrıca cildinizi ovarak ve sertçe temizlemeyin, alkol içeren uygulamalar kullanmayın.

İzmir Magellan Vampir Face Lift Uygulaması Ne Kadar Sürer?

Tedavinin yapılacağı bölge temizlenir ardından lokal anestezi kremi sürülür. Ortalama 40 dakika sürer, ardından normal hayata dönüş sağlanır.

İzmir Magellan Vampir Face Lift Uygulamasının Etkisi Ne Zaman Görülür?

Uygulamanın hemen ardından cilt yenileme süreci başlar. Tam etkisini yaklaşık 60 günde gösterir.

Uygulama bölgesinde kızarıklık ve şişme yaşanabilir ancak 3-4 gün içinde yan etkiler kaybolur. Genellikle yılda tek seans yaptırmak yeterli olur.

İzmir Magellan Vampir Face Lift Fiyatları 2023

İzmir magellan vampir face lift fiyatları 2023 hakkında bilgi almak için bizlere hemen ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir