WhatsApp
Bizi Arayın

Dr. Nermin Varılsüha

Jawline Dolgu - Çene Dolgusu

Jawline Dolgusu Nedir?

Jawline Dolgusu yüzün V şeklini almasını sağlar. Böylelikle yüz adeta kilo vermişçesine ince bir görünüme sahip olur. Aynı zamanda bu işlem ile çene altındaki sarkmalar ve yüz hatlarındaki eşitsizlikler de ortadan kaldırılabilir.

Jawline ile yüz hatlarının keskin olması kadınlarda daha dişi, erkeklerde daha eril bir ifadeye sahip olmak anlamına gelir. Yaşlanma, sarkma, kilo alıp verme gibi zamanın ve yer çekiminin neden olduklarıyla belirginliğini kaybeden çene çizgisi Jawline uygulaması ile geri kazandırılabilir.

İngilizce jaw (çene) ve line (çizgi) kelimelerinin bir araya gelmesinde oluşan Jawline çene çizgisi anlamına gelmektedir. Zaman içindeyse Türkiye’de çene dolgusuna verilen genel isme dönüşmüştür.

Keskin bir çene çizgisi ile daha genç görünmeyi de sağlayan Jawline, çene boyun geçişini netleştirir. Çene kemiğinin şekillendirilmesi, derinin sıkılaştırılması, yağ ve kas dokusunun yeniden biçimlendirilmesi gibi farklı yöntem ve yaklaşımlarla daha belirgin yüz hattı yakalamak mümkündür.

Jawline dolgusu uygulaması yüzün alt kısmında bulunan ve alt yüz bölgesi olarak adlandırılan kısma uygulanır ve çene ucunu da kapsayarak tüm çene hattı boyunca işlem yapılabilir.

Jawline Dolgusu İle Çözülebilecek Problemler Nelerdir?

Çene dolgusu yardımı ile birçok estetik soruna çözüm bulabiliriz.

Jawline Dolgusu Fiyatları 2023 

Jawline dolgu fiyatları 2023 hakkında bilgi almak için bizlere ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir