WhatsApp
Bizi Arayın

Dr. Nermin Varılsüha

Hakkımda

Dermatolog

Dr. Nermin Filizci Varılsüha

1995 yılında İzmir Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesinden mezun oldum. 2001 yılında İzmir Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesi Dermatoloji kliniğinden uzmanlığımı aldım. Evli ve 1 erkek çocuk annesiyim.

Mesleki Deneyimler

2001-2003

Özel Alsancak Hastanesi

2003-2006

TAPDİ Buca Tıp Merkezi

2006-2008

Akademi Dahiliye Dal Merkezi

2008-2010

Özel Altınordu Tıp Merkezi – Clinic A Plus Güzellik Merkezi

2010'dan Beri

Muayenehane

Üye Olunan Dernekler

Türk Tabipler Birliği

TTB

Türk Dermatoloji Derneği

TDD

EADU

European Academy of Dermatology and Venerology
Deri ve Zührevi

Hastalıklar Derneği

HD

Dermatokozmetoloji Derneği

DD

Dermatoonkoloji Derneği

DD

Deri ve Zührevi Hastalıklar Derneği

DZD

EKDD

Estetik ve Kozmetik Dermatoloji Derneği

Yayınlar

  • Bilgin I.Z.; Filizci N., Karaman A.; Liken Spinülozus, 17. Ulusal Dermatoloji kongresi 1998 (yazılı sunum olarak yayınlanmıştır)
  • Özkaya N., Bilgin I.Z, Filizci N., Karaman A.; Melkersson-Rosenthal sendromu, XVII. Ulusal Dermatoloji kongresi 1998 (yazılı sunum olarak yayınlanmıştır)
  • Bilgin I.Z., Filizci N., Karaman A.; Flagel Hastalığı XIV.Prof.Dr. A.Lütfü Tat Simpozyumu 1999 (yazılı sunum olarak yayınlanmıştır)
  • Bilgin I., Filizci N., Karaman A.;Coexistence of Psoriasis and lichen planus, Psoriasis 2000 at the Dead Sea Esrail (yazılı sunum olarak yayınlanmıştır)
  • Bilgin I., Filizci N., Karaman A.; Acute Phase Reactans in Psoriasis, 9 EADV Congress 2000 (yazılı sunum olarak yayınlanmıştır)
  • Bozdağ K.E., Filizci N., Karaman A.; Dermatoloji Kliniğinde yatan deri ülserli hastalarda deri yara florasi ve antibiyotik duyarlılıklarının değerlendirilmesi , XVIII. Ulusal Dermatoloji Kongresi 2000 Antalya (yazılı sunum olarak yayınlanmıştır)
  • Bozdağ K.E., Filizci N., Karaman A.; Deri ülserli hastalarda bakteriyel flora ve antibiyotik duyarlılıklarının değerlendirilmesi.Türkderm 2001;35: (2) 121-124
  • Filizci N., Aydın O.,Bozdağ K.E, Karaman A.; Psoriasis Vulgarisli Hastalarda lipid profili, lipoprotein-a, Apoprotein-A ve B düzeylerinin PASI ile korelasyonunun değerlendirilmesi XIX. Ulusal Dermatoloji Kongresi 2002 Kapadokya (yazılı sunum olarak yayınlanmıştır)

Belgeler

Blog Sayfamız

Güncel İçeriklerimiz

İYT

TİCARİ İLETİŞİM VE TİCARİ ELEKTRONİK İLETİ ONAM FORMU    Bu formun onaylanması ile 6563 Sayılı