WhatsApp
Bizi Arayın

Dr. Nermin Varılsüha

İğnesiz Mezoterapi

İğnesiz Mezoterapi Nedir?

Güzel, sıkı ve genç bir cildi uzun yıllar korumak tüm ka­dınların hayali… Hepimizin ışıl ışıl bir cilde sahip olma hayali ortak olsa da bu yola ulaşma yöntemleri birbirinden hayli farklı…

Gelişen teknolojiyle birlikte yeni nesil uygulamalar da hayatlarımıza dahil oluyor. Bu yeni nesil uygulamalar arasında yer alan ve öne çıkanlardan biri ise TMC3+ Action programı. TMC+3, antioksidanlar ile zenginleştirilmiş iğnesiz bir cilt can­landırma sistemidir.

Konforlu ve etkili bir şekilde güneş hasarlarından kurtulma, cildi yeniden canlandırma ve hücresel yenileme imkanı sunan TMC3+; fotokronoljik yaşlan­ma, aktif akne ve skar doku tedavisi ve renk dengesizliklerinde kullanılan iğnesiz intradermoterapiyeni bir yöntemdir.

Sonuçları mutlu eden, başarısı ve kalıcılığı yüksek, antioksidanlar ile güçlendiril­miş iğnesiz cilt canlandırma programı TMC3+Action yüzeysel tahriş yapmadan cilt yaşlanma etkilerinin yavaşlamasına yardımcı oluyor ve cildin ihtiyacı olan temel yapı taşlarının tamamını yerine koyuyor.

İğnesiz Mezoterapiyi Kimler Yaptırabilir?

Aktif akne, star doku, elastikiyet kaybı, kı­rışıklık şikayeti olanlar, düzensiz cilt tonu ve lekesi olanlar, daha canlı ve aydınlık bir cilt isteyenler.

İğnesiz Mezoterapi Ne Sıklıkla, Kaç Seans Yapılmalıdır?

Tedaviye yönelik uygulamalarda 7-10 gün aralıklarla 4-6 seans uygulama yapılır. Özellikle mevsim değişikliklerinde kürler tekrarlanabilir. Devamında doktorunuzun uygun görmesi durumunda her ay düzenli olarak 1 defa uygulama yaptırabilirsiniz.

İğnesiz Mezoterapi Uygulama Alanları Nedir?

TMC3+ programı sadece yüz ile sınırlı değildir. Yüze ek olarak ayrıca boyun, dekolte, eller, iç kollar, dirsekler, dizler ve baldırlarda da uygulanabilir. Zararsız özellikleri ve kullanım kolaylığı nedeniyle göğüsler üzerinde de sonuç veren bir uygulamadır.

TMC3 İğnesiz Mezoterapi Turkey Prices 2023

TMC3 İğnesiz Mezoterapi Turkey Prices 2023 hakkında bilgi almak için bizlere hemen ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir