WhatsApp
Bizi Arayın

Dr. Nermin Varılsüha

Paris Işıltısı

Paris Işıltısı; Vücudumuzu dış etmenlerden koruyup kollayan ve sarıp sar­malayan cildimiz yorgunluk, stres, soğuk hava, yaş, güneş yanıkları gibi faktörler nede­niyle ışıltısını hızla kaybeder. Özellikle soğuk kış aylarını yaşadığımız şu gün­lerde cildimizi soğuk havanın yıpratıcı etkilerinden korumak ve oluşma eğilimi gösteren ince kırışıklıklarla savaşmak gerekir. Peki savaş yöntemi ne olmalıdır? Gelin bu savaşta en güçlü yöntemlerden biri olan ve son günlerde adını sıkça duyduğumuz Paris Işıltısı uygulamasına hep birlikte göz atalım…

Paris Işıltısı Nedir?

Paris Işıltısı ülkemize yeni giren güçlü anti aging ürünlerinden biri olarak karşı­mıza çıkıyor. Yorgun veya donuk cildin hidrasyonu, canlandırılması ve yüzeysel kırışıklıkların tedavisinde etkili bir anti-aging intradermoterapi ürünüdür. Biliyorsunuz, intradermoterapi anti-aging endüstrisinin en kıdemli tedavilerinden biridir.


Yüzeysel olarak uygulanan bir enjeksiyon tekniği ile cilde yaşlanma karşıtı maddelerin verilerek işlem sırasında pek çok farklı noktaya enjekte edilen mikro-enjeksiyon tekniğiyle tedavi edilen bölgenin tama­mını kapsayacak bir etki yaratılır. Belki de adını en sık duyduğumuz işlemlerden olan intradermoterapinin formulü ise her geçen gün yenilenerek gelişiyor, işte bu nokta­da NCTF 135HA ise hem içeriği hem de etkinliği ile ön plana çıkıyor.

Paris Işıltısı Formülünün Özelliği Nedir?

NCTF 135HA uygulaması içeriğindeki 59 aktif madde ile intradermoterapi tedavisini çok daha ileri seviyelere taşıyan bir formül sunuyor. Tek seansta bile ışıl ışıl bir görünüm sağlayan ve adını da bu ışıltı­dan alan yeni formül hücresel anlamda yaşlanma belirtileriyle savaşa destek ver­mek için de son derece etkili bir tedavi yöntemi sunuyor.

Paris Işıltısı Hangi Bölgelere Uygulanabilir?

Uygulama yüz, boyun, dekolte, gözaltı bölgesinde yapılabi­liyor. Her mevsimde, her yaş grubunda uygulanabiliyor. Yüzünüze makyaj dahi yapma­dan her daim genç ve dinamik görünmenize yardımcı olan Pa­ris Işıltısı’nın içeriğinde nem­lendirici özelliğe sahip hyaluronik aside ek olarak cilt canlandırıcı etken maddeler bulunuyor.

Özellikle hyaluronik asit, vitamin kolajen sentezini uyarıp, serbest radikalleri nötralize ediyor. Bünyesinde yer alan aminoasitler proteinlerin elastin ve kolajen üretimine yardımcı oluyor ve koenzimler ile nükleik asitler, metabolik reaksiyonları uyarıyor.

Mineraller de hüc­re metabolizmasındaki dengeyi sağlarken, içeriğinde bulunan antioksidan özelliğe sahip glutatyon da aşırı serbest radikal­lerle savaşıyor. Böylece cilt eskisinden daha canlı, parlak, genç ve pürüzsüz bir görünüme görüşüyor.

Paris Işıltısı Uygulamalarının Özellikleri Nelerdir?

Cildin dayanıklılığını artıran bu uygula­ma, ciltteki ince kırışıklıklarla mücadele ediyor ve etkisini yaklaşık iki gün içinde gösteriyor. Cilde aydınlık ve canlılık vererek göz alıcı bir parlaklık sağlıyor. Enjeksiyon sonrası morluk ve ödem endişesi yaşayan kişiler için tasarlanmış nanosoft özelliği sayesinde morluk ve ödem endişesi ortadan kalkıyor.

Hastaları günlük yaşamından alıkoyma­dan gerçekleştirilebilen uygulamanın mutlaka doktor kontrolünde uygulanması şart. İşlem sayısı yaklaşık 5 seans olmakla birlikte hastanın cildine ve ihtiyacına göre uzman doktor tarafından belirleniyor.

Sağlıklı ve ışıl ışıl bir yıl geçirmeniz dileğiyle…

Paris Işıltısı Fiyatları 2023

Paris ışıltısı fiyatları 2023 hakkında bilgi almak için bizlere hemen ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir